English version Norwegian version
Graminor logo

Ansatte

Ansatte

Ansatte

Idun Christie

ADM.DIR
Mobil
+47 991 64 846
E-post
idun.christie@graminor.no

Hans Jacob Lund

PRODUKTSJEF
Mobil
+47 414 72 186
E-post
hans.lund@graminor.no

Karin Skolseg

PERSONAL OG ADMINISTRASJONSSJEF
Mobil
+47 974 23 167
E-post
karin.skolseg@graminor.no

Kristin Børresen

MARKEDS OG KOMMUNIKASJONSSJEF
Mobil
+47 950 83 916
E-post
kristin.borresen@graminor.no

Anja Haneberg

FORSØKSTEKNIKER, POTET OG JORDBÆR
Mobil
+47 984 52 410
E-post
anja.haneberg@graminor.no

Anton Lier

FORSØKSTEKNIKER, KORN
Mobil
+47 900 44 164
E-post
anton.lier@graminor.no

Arne Vegard Vorkinn

DRIFTSLEDER
Mobil
+47 416 83 910
E-post
arne.vorkinn@graminor.no

Bjarne Kjøs

ASSISTERENDE FOREDLER, POTET OG JORDBÆR
Mobil
+47 995 84 842
E-post
bjarne.kjos@graminor.no Skype:Potetergodt

Camilla Mæland

Trainee Innlandet - jurist
Mobil
+47 99305910
E-post
camilla@graminor.no

Erik Mytting

FORSØKSTEKNIKER, KORN
Mobil
+47 920 14 496
E-post
erik.mytting@graminor.no

Halina Rud

FORSØKSTEKNIKER, KORN
Mobil
+47 952 74 279
E-post
halina.rud@graminor.no

Helga Amdahl

ASSISTERENDE FOREDLER, ENGVEKSTER
Mobil
+47 452 33 818
E-post
helga.amdahl@graminor.no

Jon Arne Dieseth

FOREDLER, HVETE
Mobil
+47 908 39 416
E-post
jon.arne.dieseth@graminor.no

Jørgen Sørum

FORSØKSTEKNIKER, ENGVEKSTER
Mobil
+47 978 82 087
E-post
jorgen@graminor.no

Kristin Håland Gylstrøm

FORSØKSTEKNIKER, ENGVEKSTER (i permisjon)
Mobil
+47 455 02 732
E-post
kristin.gylstrom@graminor.no

Kristin Rofstad

FORSØKSTEKNIKER, POTET OG JORDBÆR, VEKSTHUS
Mobil
+47 474 83 617
E-post
kristin.rofstad@graminor.no

Lars Reitan

PROSJEKTLEDER
Mobil
+47 480 41 300
E-post
lars.reitan@graminor.no

Leif Bay Sørensen

FORSØKSTEKNIKER, POTET OG JORDBÆR
Mobil
+47 404 64 970
E-post
leif.baysorensen@graminor.no

Margit Oami Kim

ASSISTERENDE FOREDLER, KORN
Mobil
+47 416 77 196
E-post
margit.kim@graminor.no

Muath Alsheikh

FOU LEDER & FOREDLER, POTET OG JORDBÆR
Mobil
+47 976 99 135
E-post
muath.alsheikh@graminor.no Skype:Muath.alsheikh

Petter Marum

FOREDLER, ENGVEKSTER
Mobil
+47 404 36 586
E-post
petter.marum@graminor.no

Rune Moen

FORSØKSTEKNIKER, ENGVEKSTER
Mobil
+47 477 55 552
E-post
rune.moen@graminor.no

Sidsel Emilsen

ASSISTERENDE FOU-LEDER
Mobil
+47 922 56 226
E-post
sidsel.emilsen@graminor.no

Stein Bergersen

FOREDLER, BYGG
Mobil
+47 472 37 587
E-post
stein.bergersen@graminor.no

Susanne Windju

PHD STUDENT NMBU, KORN
Mobil
+47 932 21 473
E-post
susanne.windju@graminor.no

Tom Arnesen

FORSØKSTEKNIKER, KORN
Mobil
+47 906 17 284
E-post
tom.arnesen@graminor.no

Tore Stensrud

FORSØKSTEKNIKER, PRODUKSJON
Mobil
+47 971 50 422
E-post
tore.stensrud@graminor.no

Trond Buraas

FOREDLER, HAVRE
Mobil
+47 478 81 164
E-post
trond.buraas@graminor.no

Vivian Rognerud

FORSØKSTEKNIKER, POTET OG JORDBÆR
Mobil
+47 412 17 537
E-post
vivian.rognerud@graminor.no

Wenche Johansen

FORSØKSTEKNIKER, KORN
Mobil
+47 996 15 214
E-post
wenche.johansen@graminor.no

Morten Fosse

DRIFTSLEDER AVD NJØS
Mobil
+47 414 17 060
E-post
morten.fosse@graminor.no

Dag Røen

FOREDLER, FRUKT OG BÆR AVD.NJØS
Mobil
+47 975 24 065
E-post
dag.roen@graminor.no

Stein Harald Hjeltnes

FOREDLER, FRUKT OG BÆR
Mobil
+47 957 34 576
E-post
stein.harald.hjeltnes@graminor.no

Sverre Moe

FORSØKSTEKNIKER, FRUKT OG BÆR
Mobil
+47 915 74 671
E-post
sverre.moe@graminor.no

Inger Elisif Tiedemand Berg

FORSØKSTEKNIKER, ENGVEKSTER (vikariat)
Mobil
+4799546549

Del på Facebook